थाइल्याण्डमा पर्यटकको ओईरो लाग्नुको कारण यस्तो (भिडियो सहित)

Royal Times
Read Time:33 Second

थाइल्याण्डको राजधानी बैंकमा हरेका वर्ष विदेशी पर्यटकको आईरो लाग्ने गर्दछ । सन् २०१९ मा ३८ मिलियन पर्यटकले थाइल्याण्ड घुमेको विश्व पर्यटन संगठन ले जनाएको छ । समुन्द्र किनाराका रहेका सुन्दर होटलसँगै बिश्वको सबैभन्दा सहज यौन बजारका कारण थाइल्याण्डमा पर्यटकको ओईरो लाग्ने गरेको छ ।

भिडियोमा हेर्नुहोस्

Pattaya After Midnight – RAW and UNFILTERED

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोरानाको त्रासमा नेकपा स्थायी समिति बैठक स्थगित

काठमाडौं :  बुधबार बस्ने भनिएको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) स्थायी समिति बैठक स्थगित भएको छ। मंगलबार दिउँसो बुधबार ११ बजे पार्टी मुख्यालय धुम्बाराहीमा स्थायी समिति बैठकमा उपस्थित हुने गरी सूचना जारी भएको थियो। तर कोरानाको त्रासको कारण बैठक स्थगित भएको सूचना पुन: सदस्यहरुलाई पठाइएको छ। उपत्यकालगायत देशमा संक्रमितको संख्या बढेपछि आज […]